Elanver.Net - Azərbaycan Elan ve Alqı  Satqı Saytı | Əmlak | Elanlar | Alqı Satqı | Pulsuz elan ver | Satılır
Daxil Ol | Üzv Ol
+ Pulsuz Elan Ver


Xidmət > Digər

Elan Detalları
Elan No 551338

Papilloma nedir , mualice olunur mu

  • Papilloma nedir ,  mualice  olunur mu
1,000 USD
Türkiyə / Samsun / /
Elan Tarixi
 07 Avqust 2019
Xidmət
 
Şirkət / Ünvan
 
Əvvəlki
Növbəti
Əlaqə məlumatları
Ələkbər Hüseynov
Üzvlük Tarixi 07 Avqust 2019
Ev
0555780917

İş
+9941245483

Cep
0555780917
Digər Elanları
+ Favoritlərə Əlavə Et
İsmarıc Göndər
Əlavəni Çap Et
Şikayətim var
Paylaş
Elan Açıqlaması

Papilloma, çok sayıda uzun dallanma villusundan oluşan bir tümördür. Mesane papillomu ve mesanedeki polipler hem benign hem de malign formlarda olabilir. Papilloma mesane en sık papilloma doğada iyi huyludur, ancak mesanede oluşmaları bu kuralın istisnasıdır, çünkü vakaların sadece% 10'unda iyi huyludurlar. Papilloma onkolojisinin formlarından biridir, tanı genellikle hastalığın semptomlar şeklinde kendini göstermemesi gerçeği ile karmaşıklaşır ve sadece mesanenin rutin ultrason muayenesi ile tespit edilebilir.

Polipler, mesanenin mukoza üzerinde çıkıntı yapan anormal doku büyümesidir. Uzun bir gövdeli mukoza zarına tutturulabilir veya bulunmayabilir. Çoğu zaman iyi huylu bir yapıya sahiptirler, vakaların sadece% 15-20'sinde mesanedeki oluşumları malign neoplazmlara dönüşür. Polip mesane onkolojisinin formlarından biridir, tanı sıklıkla hastalığın tezahür etmemesi gerçeğiyle karmaşıklaşır Kendisi belirtiler şeklinde ve sadece planlanmış bir ultrason muayenesi ile tespit edilebilir ii idrar puzyrya. bu nedenle, sadece mikroskopik çalışmada tespit edilebilir, daha kesin olarak bu şekilde idrar bileşiminde kırmızı kan hücrelerini gösterebilir. Bu semptomlar özellikle mesane kanseri için spesifik değildir, ayrıca üretranın diğer hastalıklarına da eşlik eder. Bu nedenle, bu gibi semptomların tezahürü hiç konuşmaz, fakat mesanedeki kötü huylu bir tümördür. Papillomların veya mesane poliplerinin doğru ve zamanında tedavisine başlamak için, bir kişi zaten bu hastalıktan hastalanıncaya kadar beklemek yerine önleyici tedbirler almak gerekir.

Bu nedenle en iyi sağlık önleminin alınmasını öneriyoruz. Adres, tereddüt etme, hastalığınızın sınırı geçmesine ve kronikleşmesine izin vermemesi için hiç hastalanmamaya veya önlem almamaya her zaman hazırız. Bu nedenle hemen tedavi aramalısınız. Size gerekli tüm tıbbi ürünleri göndereceğiz.

.

 

 

123 Şəxs tərəfindən baxıldı.

Bu İlanı Sosyal Medyada Paylaş :